Egészségnap

Évek óta hagyomány már iskolánkban az egészségnap.

Ebben a tanévben 2013. május 17-énrendezte meg Szalayné Zerinváry Tímea néni.
8 állomáson az egészséges életmóddal kapcsolatos  ismertetők  és feladatok vártak a gyerekekre.
Az osztályokból alakult csapatok forgószínpadszerűen járták végig az állomásokat.

1. állomás  Egészséges táplálkozás    Iskolai védőnő várta a gyerekeket
  2. állomás  A víz fontossága életünkben   Intézményegység vezetőnk ajándékozta meg ásványvízzel tanulóinkat
  3. állomás  Káros szenvedélyek   ÁNTSZ munkatársa várta a csapatokat
  4. állomás  A parlagfüvet ismerték meg a résztvevők az ÁNTSZ munkatársa segítségével
  5. állomás  A VÖRÖSKERESZT tagja az elsősegélynyújtás titkaiba vezette az osztályokat
  6. állomás  A zene szerepe életünkben SZT.MARTIN  közreműködésével
  7. állomás  A helyes közlekedés szabályaival ismerkedtek a Rendőrség képviselője jóvoltából
  8. állomás  Egészséges és egészségtelen élelmiszereket kellett felismerni az RÉV  munkatársai segítségével

A nap megnyitóját SZT.MARTIN  előadása tette igazán élvezetessé.
Felnőttek és gyerekek élvezték ezt a délelőttöt. Reméljük életre szóló jó tanácsokat nem felejtik el és készek lesznek tenni az egészségükért.
Felejthetetlen volt az esemény lezárása, amit hálásan köszönünk vendégművészünknek SZT.MARTINNAK, aki már több alkalommal is emelte rendezvényünk színvonalát..
Ezúton fejezzük ki hálánkat az állomások vezetőinek, vendégeinknek. Igazgatónk Tóth Lászlóné Ági néni is megtisztelt bennünket  megjelenésével. Köszönjük, hogy itt volt.