Ballagás 2011.

Június 18-án búcsúztunk el a nyolcadikosoktól.

Szép számmal jelentek meg szülők, rokonok, ismerősök a bensőséges ünnepségen. A búcsúzó diákok végigjárták az osztályokat, majd körülsétálva az iskola épületét megkoszorúzták Damjanich János emléktábláját, valamint virágot helyeztek el az első tanítók tiszteletére.

A ballagók nevében Dinnyés Dorina adta át a stafétát a többieknek. Igazgatónőnk mindenkinek személyre szóló útravalót adott, majd megköszönte a kedves szülők munkáját, hogy ránk bízták gyermekeik okítását. A legkisebbek, az elsősök virággal búcsúztatták a legnagyobbakat. Majd a nyolcadikos tanulók édesanyjuknak virággal fejezték ki hálájukat a sok-sok fáradozásért.

A hetedikesek közül Vida Márk köszönt el a ballagó diákoktól. Ezután vették át bizonyítványukat. Végül mindenki kapott egy lufit, amit az udvaron engedtek el, mint az elválás szimbólumát.